CASHBACK card

Jako poděkování za nákup od nás dostanete věrnostní kartu Cashback world(původně  Lyoness), na kterou se vám budou načítat bonusy z nákupů v partnerské síti obchodů Cashback po celém světě.

Z každého stříhání a nákupu peníze zpět!
Možnost registrace přímo v salonu.

Nebo zde : https://cbw.to/wn34rm

Členství umožňuje využití výhod partnerů po celém světě.(např. : Tesco,Mall,Baťa,Mcdonald´s,Humanic,Takko,OMV,nábytek Řepov ...)

Členská výhoda
Cashback    4 %  +  4  SP   ( Shopping Points ) 

U nás v salonu Vám na ni načteme bonus 4 % tzv. Cashback ze zaplacené částky, po nasbírání 320,- Kč   Vám bude částka 320,- Kč poslána na Váš bankovní účet, dále za každých utracených 800,- Kč dostanete 1 bod tzv. Shopping Points, tyto nasbírané body můžete využít na speciální nabídky u partnerských obchodů  a zlevnit si tak své nákupy.

Čtyři druhy nakupování

Cashback Card
Před zaplacením předložíte vaši kartu.

Originální poukázky
Originální poukázky na nákup do Tesca, OMV, Sportisimo,Humanic,Mcdonald´s, Mall,Galerie Harfa můžete zakoupit na 
https://www.cashbackworld.com/cz nebo na poukázkovém místě v MB.

Online nakupování
Přihlásíte se na
 https://www.cashbackworldcom/cz na svůj oblíbený eshop, např.: Mall.cz, Parfum.cz, Aliexpress.com, Trenýrkárna.cz, Hodinky.cz, Krasa.cz, rychlalekarna.cz, slevové eshopy:pepa.cz, slever.cz….

Bonusy ze všech nákupů se sčítají. Pokud se chcete o systému Cashback world dozvědět více, pište na namelev@seznam.cz. Všechny partnerské společnosti najdete na https://www.cashbackworld.com/cz